Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy do opakowań tekturowych

Zastanawiasz się nad zwiększeniem bezpieczeństwa opakowań tekturowych? A może chcesz zmienić karton na cieńszy lub chcesz spakować cięższą zawartość? W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne taśmy wzmacniające, które zwiększą wytrzymałość wyciętym otworom lub uchwytom, taśmy dwustronne do trwałego lub wielokrotnego zaklejania, które doskonale sprawdzą się w przesyłkach e-commerce.

Nasze specjalistyczne taśmy do tektury falistej zapewniają płynny proces produkcyjny dzięki szybkiej i terminowej dostawie oraz stabilnej jakości. Koniec zakłóceń i przestojów w produkcji! Z naszymi taśmami  zminimalizujesz ryzyko awarii i zmaksymalizujesz wydajność produkcji. Nasi handlowcy dopasują taśmę do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Taśmy wzmacniające

Taśmy do wzmacniania opakowań tekturowych w krytycznych miejscach, takich jak tuż nad wyciętymi otworami i uchwytami. Pomagają chronić zawartość przed uszkodzeniami oraz karton przed rozerwaniem w trakcie przenoszenia.

 

 

 

Taśmy dwustronne do ponownego zamykania

Jeśli opakowanie tekturowe jest dokładnie zaklejone taśmą, to masz pewność bezpiecznego transportu
i profesjonalnego wyglądu przesyłki. Taśma może mieć również dodatkową funkcję permanentnego lub wielokrotnego zamykania ułatwiającą przesyłkę zwrotną (taśma z fingerliftem).

Taśmy zrywające TEAR TAPES

Samoprzylepne taśmy zrywające przyspieszają i ułatwiają otwieranie pudeł wysyłkowych
(np. w handlu e-commerce), zwiększając tym samym komfort konsumenta. Dobrze przylegają do tektury o różnej grubości
i jakości.