Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy do owijania

Nasze taśmy z końcówką do otwierania palcami zostały opracowane specjalnie do mechanicznego owijania zamykania plastikowych i metalowych pojemników i puszek w przemyśle cukierniczym. Od opakowań okrągłych do prostokątnych, od kwadratowych do opakowań o różnych kątach. Nasz asortyment składa się z pięciu taśm o różnych kombinacjach kleju z nośnikiem. Taśmy do owijania dostarczane są w postaci szerokich rolek maszynowych. Super długość oznacza rzadsze zmiany i mniej przestojów oraz poprawia wydajność Państwa produkcji.

Kompletna oferta taśmy do owijania

 • Taśma Rondomatic 11

  Taśma Rondomatic 11

  Przezroczysta taśma polipropylenowa (PP) z klejem na bazie kauczuku syntetycznego do owijania plastikowych i blaszanych pojemników.

 • Taśma Rondomatic 22

  Taśma Rondomatic 22

  Przezroczysta taśmy polipropylenowa (PP) z klejem na bazie kauczuku syntetycznego i mocniejszej przyczepności niż taśma Rondo Matic 11.

 • Taśma Rondomatic 33

  Taśma Rondomatic 33

  Biała taśma polipropylenowa (PP) z klejem z klejem na bazie kauczuku naturalnego do owijania plastikowych i blaszanych pojemników.

 • Taśma Rondomatic 44

  Taśma Rondomatic 44

  Przezroczysta taśma polipropylenowa (PP) z klejem o bardzo wysokiej przyczepności do owijania plastikowych i blaszanych pojemników.