Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy do wielokrotnego zamykania

Klienci doceniają możliwość wielokrotnego zamykania opakowania. Opakowanie, które można ponownie zamknąć jest dla nich bardziej atrakcyjne od takiego, którego już zamknąć się nie da, ponieważ jest ono wygodniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zdrowsze. Konieczne jest jednak, aby wielokrotne zamykanie było niezawodne – opakowanie powinno się otwierać szybko, a ponowne zamknięcie powinno być solidne. Jako specjalista w dziedzinie klejów oraz producent taśm, najlepiej znamy się na sztuce wielokrotnego zamykania opakowań. Opakowanie z taśmą EasySeal firmy Supertape jest przyjazne dla użytkownika, sprawia, że produkt jest dłużej świeży, daje możliwość spożywania mniejszych porcji oraz zapobiega marnowaniu żywności.

6 korzyści wynikajacych z zastosowania taśmy do wielokrotnego zamykania EasySeal

Poniżej przedstawiamy 6 opracowanych przez nas różnych rozwiązań do wielokrotnego zamykania, które służą do ponownego zamykania opakowań. Każde z nich posiada 6 następujących zalet: 

 1. Gwarantuje świeżość i jakość na dłużej
 2. Zapewnia łatwe otwieranie opakowania
 3. Daje możliwość przekazywania informacji i komunikatów
 4. Gwarantuje produkcję w 100% bezpieczną dla żywności
 5. Dba o środowisko i zmniejsza marnowanie żywności
 6. Jest łatwe w użyciu na linii produkcyjnej


Taśma do wielokrotnego zamykania idealna do Państwa opakowania

Po wybraniu najlepszego rodzaju taśmy do wielokrotnego zamykania, dobieramy rodzaj oraz grubość nośnika, a także jeden z wielu możliwych klejów, a następnie wykonujemy z nich idealnie zamykającą taśmę, w wersji jedno- lub dwustronnej, w wersji neutralnej lub private label. Taśma do wielokrotnego zamykania jest dostępna na rolkach maszynowych lub jako wykrawane etykiety w dowolnym kształcie i rozmiarze. Rodzaj taśmy do wielokrotnego zamykania zależy od: 

 • Naprężenia podłoża materiału opakowaniowego
 • Wymaganego stopnia łatwości otwierania
 • Wymaganej częstotliwości wielokrotnego zamykania
 • Rodzaju sprzętu używanego do przetwarzania taśmy
 • Warunków produkcji i przetwórstwa


Jeśteście Państwo zainteresowani opakowaniami do wielokrotnego zamykania?

Prosimy zadzwonić pod numer 061-8998-995 lub wysłać maila na adres supertape@supertape.com.pl. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu taśmy dla konkretnego opakowania.