Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy do obróbki drewna

Nasze taśmy do obróbki drewna Super-V są pomocne w produkcji drewnianych mebli i ram. Możecie Państwo tymczasowo skleić części drewniane specjalną taśmą w trakcie procesu wytwórczego. Taśma, która może być technicznie przetwarzana i wykrywana. Taśma, która przylega odpowiednio do różnych podłoży powlekanych i niepowlekanych i nie pozostawia pozostałości kleju po usunięciu. Oprócz Super-V, mamy również taśmy Superwood. Ta mocna taśma poliestrowa (PET) będzie chronić drewniane materiały podczas transportu i maga-zynowania.

Kompletna oferta taśmy do obróbki drewna

 • Super-V 8300

  Super-V 8300

  Wzmacniająca, przezroczysta taśma polipropylenowa (MOPP) z klejem na bazie kauczuku naturalnego. Dostarczana w rolkach o bardzo dużej długości.

 • Super-V 9500

  Super-V 9500

  Wzmacniająca, odporna na działanie promieniowania UV, niebieska taśma polipropylenowa (MOPP) z klejem na bazie kauczuku syntetycznego. Dostarczana w zwojach i w rolkach o bardzo dużej długości.

 • SuperWood

  SuperWood

  Super mocna taśma poliestrowa (PET) odporna na działanie promieniowania UV, warstwa klejąca o niskiej lepkości, do ochrony drewnianych materiałów podczas transportu.