Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Łatwe noszenie

Uchwyty do noszenia wielopaków wody mineralnej, napojów, soków owocowych lub produktów mlecznych mogą się urywać, ze względu, na chociażby słabe przyleganie lub długą ekspozycję na działanie promieni UV. Ostre, wystające wkładki mogą powodować skaleczenia. Słabe taśmy mogą zanieczyszczać ostrza i wałki dociskowe i w konsekwencji zatrzymać produkcję. Możecie Państwo uniknąć takiego ryzyka poprzez stosowanie taśm SuperCarry. Dzięki SuperCarry, Wy i Wasi klienci będziecie mieć bezpieczne, wygodne i mocne uchwyty do noszenia.

SuperCarry i SuperCarry Integrated

Taśmy SuperCarry Integrated są to taśmy do noszenia zawierające zintegrowany papier, wkładki tekturowe lub piankowe. Dlatego nie musicie sami laminować wkładek, my zrobimy to za Was. W porównaniu z taśmą SuperCarry, w której należy umieszczać indywidualne wkładki w procesie produkcji, SuperCarry Integrated oferuje:

  • Zwiększenie zdolności produkcyjnych maszyn i zmniejszenie przestoji;
  • Dokładniejsze ułożenie wkładek;
  • Brak zagrożeń ze względu na obecność ostrych krawędzi;
  • Większą atrakcyjność uchwytów;
  • Jedno źródło dostaw uchwytów (taśma oraz papier/tektura/pianka).

Odporne na działanie promieniowania UV taśmy na uchwyty do przechowywania na zewnątrz budynków

Prowadzicie Państwo działalność w Afryce, Południowej Europie lub na innym gorącym kontynencie? Często składujecie wielopaki na zewnątrz budynków przez dłużej niż 6 tygodni? Ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni UV i światła słonecznego negatywnie wpływa na przyleganie taśm do folii PE. Odporna na działanie promieniowania UV wersja SuperCarry jest odporna na światło i ciepło oraz zachowuje swoją wysoką przylepność.

SuperCarry w operacjach foliowania termokurczliwego

Uchwyty SuperCarry (Integrated) mają zastosowanie w procesach produkcyjnych po foliowaniu termokurczliwym: uchwyty dodaje się do wielopaków po obkurczaniu. Czy dodajecie uchwyty do folii przed obkurczaniem folii? Taśma SuperCarry Pre-Shrink na bazie nośnika PET ze specjalnym klejem jest odporna na wysoką temperaturę i doskonale sprawdza się w tunelach do foliowania termokurczliwego.

Branże stosujące uchwyty samoprzylepne (carryhandles)