Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Ochrona podłóg

Podłogi podczas malowania, ustawiania dekoracji i konserwacji w domach i budynkach czy stoiskach targowych podlegają oddziaływaniom mechanicznym i są narażone na farby i brud. Ulegają też zarysowaniu, wytarciu i zużyciu. Jako profesjonaliści, z respektem traktujecie Państwo cudzą własność. Z tego powodu ochraniacie podłogi szybko i starannie za pomocą, między innymi, folii ochronnych oraz tektury powlekanej PE. Ze względów bezpieczeństwa oklejacie krawędzie taśmą materiałową lub taśm Duct.

Ochronna folia antypoślizgowa z taśmowym brzegiem (SpeedyMask)

SpeedyMask Walk-On składa się z rozwijanej, zielonej folii z paskiem materiałowej taśmy. Te mocne folie ochronne chronią podłogi od razu i skutecznie. Ze względów bezpieczeństwa SpeedyMask Walk-On została wyposażona we własności antypoślizgowe. Folia jest odpowiednia do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na gładkich i szorstkich podłogach i może być z łatwością usunięta w czasie do 3 tygodni. Wasze pod-łogi pozostaną czyste i nieuszkodzone.

Mocowanie folii ochronnych i tektury powlekanej PE za pomocą taśm

Luźne folie ochronne, tektura powlekana PE oraz inne materiały stosowane do okrywania mogą wywołać niebezpieczne sytuacje w miejscu pracy. Ludzie mogą zahaczyć się o nie lub pośliznąć. Dlatego, z punktu widzenia bezpieczeństwa, krawędzie pokryciowych materiałów plastikowych i tektury powinny być przymocowane za pomocą mocnych taśm samoprzylepnych o dobrej wstępnej przylepności. Takie są nasze taśmy Duct lub taśmy materiałowe.

Branże stosujące folie maskujące