Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Opakowania do kawy z systemem wielokrotnego zamykania

Wilgoć i powietrze źle wpływają na smak i aromat kawy. Ulega ona chemicznym procesom rozkładu i przemiany: substancje aromatyczne utleniają się, a składniki kawy ulegają ekstrakcji. Opakowanie, które stanowi dobrą barierę i ma dobre zamknięcie ochroni Państwa kawę. Nasze taśmy do wielokrotnego zamykania, bezpieczne dla żywności gwarantują, że możecie dłużej używać opakowań, a kawa będzie dłużej świeża i przez dłuższy czas zachowa swój aromat.

Foliowe opakowanie do kawy określa wymaganą przylepność

Folia owijająca opakowanie Państwa kawy określa, jaka taśma do wielokrotnego zamykania jest dla Was odpowiednia. Opracowaliśmy taśmy o różnych przylepnościach do różnych podłoży, takich jak PP i PET. Czy za-mierzacie zmienić swoje opakowanie? Skontaktujcie się z nami! Siła przylegania taśmy może być zaskakująca.

Pojedyncze lub podwójne zamknięcie taśmowe do wielokrotnego zamykania opakowań

Model konsumpcji kawy znacznie się zmienia. Zazwyczaj dana paczka nie jest zużywana od razu. Za pomocą zamknięcia taśmowego, konsument może otwierać i wielokrotnie zamykać paczkę przynajmniej 15 razy. Szybko i płynnie, przy jednoczesnym zachowaniu przylepności. Za pomocą podwójnego zamknięcia taśmowego znacznie zwiększa się możliwa liczba zamknięć opakowania.

Odcinek nieprzylepny dla ułatwienia otwierania

Państwa klientom będzie wygodniej, gdy opakowanie będzie łatwe do otwierania. Za pomocą technologii pokrywania strefowego stworzyliśmy przyjazną dla użytkownika końcówkę do otwierania palcami. Części nośnika nie są pokryte materiałem przylepnym. Wasze opakowania można otwierać z łatwością i bezpiecznie, używając nieprzyklejających się końcówek. Bez potrzeby użycia noża lub nożyczek.

Branże stosujące taśmy do wielokrotnego zaklejania