Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Paczki i koperty pocztowe

Codziennie wysyłamy miliony kartonów, paczek i kopert. Pocztą, za pośrednictwem firm kurierskich czy transportowych. Bezpieczna wysyłka Państwa produktów zaczyna się od zastosowania solidnych, ochronnych materiałów do pakowania. Specjalizujemy się w produkcji solidnych taśm do zamykania paczek. Od 1962 roku dostarczamy taśmy do pakowania zarówno użytkownikom końcowym jak i hurtownikom.

Szeroki wybór taśm do opakowań dla użytkowników końcowych i hurtowni

Kartony zapewniają ochronę podczas wysyłki i składowania pod warunkiem, że są bezpiecznie zamknięte, za pomocą dobrej taśmy do zaklejania opakowań. Jesteście końcowym użytkownikiem? Tutaj znajdziecie rozwiązanie problemów dotyczących taśm przemysłowych w przypadku przepełnionych opakowań kartonowych oraz pakowania w warunkach o dużym zapyleniu. Czy jesteście hurtownią? Macie wybór spośród wielu odmian taśm. Z nadrukiem i bez. Czyste lub z marką zleceniodawcy. Mamy na składzie większość taśm do zaklejania większych opakowań.

Taśmy z paskami do zamykania oraz taśmy do tymczasowego zamykania kopert  

Przesyłki o charakterze osobistym, poufnym lub wartościowe, przesyłane ekspresem lub w kopertach bąbelkowych są często przeznaczone wyłącznie bezpośrednio dla adresata. Dobre zamknięcie jest tu warunkiem koniecznym. Czy poszukujecie czystej, bezpiecznej alternatywy dla Waszego obecnego rozwiązania z klejem topliwym? A może warto rozważyć zastosowanie taśmy? Nasz asortyment obejmuje różne dwustronne paski do zamykania oraz jednostronne taśmy ze strefą do przyklejania.