Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł cukierniczy

Jako producenci ciast, ciastek, czekolady i innych wyrobów cukierniczych pakujecie swoje wyroby stosując różne rozwiązania. Wykorzystujecie opakowania podstawowe, opakowania z podziałem na porcje, luksusowe do prezentów lub okazjonalne paczki dla klientów, a także opakowania zbiorcze dla hurtowników. Stosujecie różne sposoby zamykania. W naszej ofercie znajdziecie taśmy do wielokrotnego zamykania różnych opakowań (nawet pojemników i  puszek blaszanych) w tym taśmy z końcówkami do otwierania palcami, które z łatwością można odrywać.

Łatwość otwierania opakowań stymuluje zachowania klientów

Średnio jeden konsument otwiera dziennie 7 opakowań. Największym mankamentem jest otwieranie i zamykanie opakowań. Często konsumenci nie wiedzą jak to robić. Opakowania niszczą się i trafiają do pojemnika na śmieci. Łatwość użytkowania danej rzeczy stymuluje jej sprzedaż. Ponieważ ludność stale się starzeje, rośnie popyt na opakowania, które łatwo się otwiera. Większa łatwość posługiwania się opakowaniem stymuluje zachowania kupujących.

Efektywne, szerokie rolki taśmy do dużych serii produkcyjnych

Przestoje linii produkcyjnych pracujących z dużymi prędkościami prowadzą do nieprzyjemnych konsekwencji. Obniżona sprawność urządzeń wyraźnie odbija się na wynikach produkcyjnych. Pomagamy osiągnąć standardy maszyn przy pomocy taśm o stałej jakości, szerokich, super długich nawijanych rolkach oraz dzięki bezawaryjnemu stosowaniu. Nasze partnerstwo z dostawcą Państwa maszyn także wnosi wkład w efektywność procesów z zastosowaniem taśm.