Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł higieniczny

Oczekiwania klientów i użytkowników wobec różnorodności, komfortu i łatwości używania stale wzrastają. Jesienią i zimą, w okresach występowania infekcji czy po rozpoczęciu roku szkolnego, wprowadzacie Państwo chusteczki higieniczne wykonane z ekstra miękkich materiałów lub o nowym zapachu. Przygoda nabywcy z produktem rozpoczyna się od zwrócenia uwagi na atrakcyjne opakowanie i na to, że można je wielokrotnie otwierać i zamykać.

Taśmy i naklejki bezawaryjnie stosowane maszynowo

Paczka chusteczek higienicznych może być zamknięta na dwa sposoby: za pomocą taśmy lub naklejki. Dostarczamy oba rozwiązania. Nasze taśmy i naklejki mogą być bezawaryjnie stosowane maszynowo przez wszystkie dobre podajniki taśm i naklejek. Nasza specjalistyczna wiedza na temat przemysłowego stosowania taśm i naklejek oraz partnerska współpraca z dostawcami Państwa maszyn gwarantują najlepszą możliwość stosowania maszynowego. Wasze procesy produkcyjne nie będą nigdy opóźnione.

Stabilność i ciągłość procesu pakowania

Nasze taśmy do wielokrotnie zamykanych opakowań chusteczek higienicznych minimalizują ryzyko przestojów i wspomagają stabilność nieprzerwanego procesu pakowania. Państwa produkcja będzie przebiegać szybko, uzyskując od 600 do 1000 paczek na minutę. Powstające awarie szybko prowadzą do obniżenia produktywności. Traci się czas i pieniądze. Wówczas niezawodność Waszych dostaw może być kwestionowana. Jeśli chcą Państwo zapobiegać takim sytuacjom to nasze taśmy o stabilnej jakości pomogą Wam w tym.

Produkujemy taśmy do opakowań chusteczek higienicznych od ponad 20 lat!

Możecie polegać na najlepszej kombinacji materiałów przylepnych i nośników dla Waszych opakowań. Od roku 1993 opracowujemy i produkujemy taśmy do opakowań chusteczek higienicznych dla międzynarodowych i krajowych producentów artykułów tej branży. Mamy ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów na nośniki i kleje topliwe oraz w rozwijaniu technologii powłok na bazie rozpuszczalników i wody. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wiedzy o własnościach podłoży foliowych. Choćby takich jak Wasza folia PE.