Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł opakowaniowy

Kartony i większe opakowania są najczęściej stosowanymi rodzajami opakowań w transporcie i systemach magazynowania. Charakteryzują się niewielką masą, niską ceną i zapewniają solidną ochronę. Pod warunkiem, że są zamknięte za pomocą odpowiedniej taśmy do pakowania. Stosujemy taśmy do zaklejania kartonów i większych opakowań już od 1962 roku. Od tamtej pory użytkownicy końcowi i handlowcy nieustannie powra-cają do nas, ze względu na niezwykle szeroki wybór taśm, profesjonalną wiedzę i solidne rozwiązania. Kontaktujcie się z Supertape Packaging we wszystkich sprawach dotyczących taśm do opakowań!

Łatwa obróbka taśm podnosi efektywność

Jakość obróbki taśm jest nie mniej ważna niż jakość taśm do zaklejania w przemyśle opakowaniowym. Co się stanie, gdy taśmy do pakowania i maszyny do zamykania większych opakowań i kartonów nie zostaną prawidłowo dobrane? Będą występować awarie oraz utrata jakości i wydajności produkcji. Dlatego współpracujemy z partnerskimi dostawcami kartonów tekturowych, producentami maszyn do zaklejania kartonów i linii do pakowania. Dzięki naszej wiedzy proces pakowania przebiega bezproblemowo.

Taśmy SRP - przyjazne dla środowiska do opakowań „na półkę"

SRP jest rozwiązaniem stosowanym obecnie w przemyśle opakowaniowym. Za pomocą SRP, sieci supermarketów przechodzą od kartonów zbiorczych, które najpierw muszą być rozpakowane, a następnie towar jest przepakowywany do opakowań docelowych z naklejkami reklamowymi, które mogą być natychmiast układane na półkach. Nasze przyjazne dla środowiska taśmy papierowe w kolorze białym i brązowym spełniają wymagania SRP. Kartony i większe opakowania posiadające zamknięcia papierowe mogą być szybko otwierane bez użycia noża czy nożyczek.

Supertape jest od roku 1962 specjalistą od taśm samoprzylepnych do zamykania dużych opakowań

Przez ostatnich 50 lat rozwijaliśmy się dynamicznie na wielu rynkach. Od 1962 roku grupa produktowa taśm do pakowania miała największy wpływ na nasz sukces. Dlatego została włączona do Supertape Packaging. Oferujemy szeroki asortyment taśm samoprzylepnych do większych opakowań oraz perfekcyjną obsługę logistyczną Supertape.