Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł produkcja kopert

Podczas stosowania pasków z klejem topliwym na kopertach do przesyłek ekspresowych i kopertach bąbelkowych gorący klej może wywołać zatory i awarie maszyn. Może też ulec stopieniu folia podłoża. To spowalnia cały proces produkcyjny i powoduje uszkodzenie kopert. Macie Państwo problem z paskiem do zamykania kopert? Taśmy dwustronne są czystą i bezpieczną alternatywą. Dostarczamy także jednostronne taśmy ze strefą do przyklejania wykonane z PP lub PET.

Dwustronne paski zamykania i jednostronne taśmy ze strefą do przyklejania

Koperty ekspresowe i samoklejące koperty bąbelkowe są w procesie produkcyjnym kopert wyrobem krytycznym. Dwustronne taśmy są czystą i bezpieczną alternatywą dla topliwych klejów z podkładem. Od lat dostarczamy także taśmy ze strefą do przyklejania. Bazują one na PP z nośnikiem PET i wytwarzane są za pomocą jednej z naszych technologii materiałów przylepnych. Nasze taśmy ze strefą do przyklejania spełniają wymagania stawiane tego rodzaju taśmom, takie jak:

  • Taśma nie rozciąga się wzdłużnie (PET).
  • Siła rozwijania rolki maszynowej lub zwoju jest prawidłowa (PP/PET).
  • Nośnik foliowy, odporny na wysokie temperatury nie topi się przy zaklejaniu kopert (PET).

Taśma dostępna w maszynowych lub szerokich rolkach

Wasz proces produkcyjny odbywa się w wysokich prędkościach, a nasze taśmy do kopert zapewniają stabilność i efektywność procesu produkcyjnego. Awarie, wymiana rolek i przestoje są minimalne. Przyczynia się do tego nasza partnerska współpraca z Państwa dostawcami podajników taśm, a także stosowanie szerokich rolek taśmy. Super długość taśm zapewnia ciągłość procesów produkcyjnych.