Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Wielokrotne zamykanie paczek chusteczek higienicznych

Często klienci i użytkownicy nie mogą znaleźć początku taśmy. Złe przyleganie taśmy do folii PE, z której wykonane są paczki chusteczek higienicznych także zdarza się często. Czy taśma przylega zbyt mocno? Wówczas na opakowaniu zostają resztki kleju lub paczki ulegają uszkodzeniom. To nie jest dobre dla wizerunku Waszej marki. Jeśli przylepność jest zbyt niska, klienci usuwaja taśmy z opakowań. Specjalna taśma przeznaczona do paczek chusteczek higienicznych rozwiązuje te problemy.

Łatwość otwierania dzięki odcinkowi bez kleju, ale z nadrukiem

Aby umożliwić szybkie otwieranie, dodajemy możliwość łatwego otwierania w postaci końcówki do otwierania palcami. Jest to odcinek taśmy bez materiału przylepnego. Klienci mogą szybko chwycić palcami tę nieprzyklejającą się część. Część bez kleju może być zadrukowana na dowlony kolor dzięki czemu, początek taśmy stanie się widoczny dla użytkowników.

Możliwość wielokrotnego zamykania, co najmniej 15 razy przy zachowaniu optymalnej przylepności

Dzięki paczkom z możliwością wielokrotnego zamykania, chusteczki higieniczne utrzymane są w czystości. Niska przylepność taśm do opakowań chusteczek higienicznych zapewnia „miękkie odrywanie": paczki otwierają się płynnie. Częstość otwierania zależy od modelu konsumpcyjnego, paczki mogą być zamykane przynajmniej 15 razy. Nasze taśmy przylegają mocno do 15-go otwarcia.

Czyste, nieuszkodzone paczki dzięki specjalnej formule materiału przylepnego

Nasze unikalne taśmy do chusteczek higienicznych charakteryzują się mocnym przyleganiem wstępnym i niską przylepnością. W odróżnieniu od taśm akrylowych, nasze taśmy do chusteczek higienicznych przylegają bezpośrednio do folii PE. Ze względu na niską adhezję materiału przylepnego, taśma nie pozostawia resztek i nie powoduje uszkodzeń. Paczki pozostają czyste i nieuszkodzone.

Wspieranie operacji pakowania za pomocą taśm

Państwa produkcja przebiega szybko, uzyskując od 600 do 1 000 paczek na minutę. Awarie skutkują utratą produktywności. Nasze taśmy do opakowań chusteczek higienicznych mogą być efektywnie stosowane we wszystkich znanych na rynku dobrych maszynach do pakowania. Pojawia się problem? Przeanalizujemy go na miejscu i zaproponujemy Wam najlepsze rozwiązania. Wspieramy stabilne procesy pakowania za pomocą taśm i zgodnie z naszą najlepszą wiedzą.

Branże stosujące taśmy do zaklejania opakowań chusteczek higienicznych