Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Budownictwo

Prawne regulacje dotyczące bezpieczeństwa w budownictwie są coraz surowsze. Wymagania jakościowe wobec materiałów budowlanych są coraz wyższe. Popyt na specjalne taśmy do specyficznych zastosowań w budownictwie rośnie. Nasz asortyment składa się zarówno z taśm o specyficznych zastosowaniach i o różnych stosunkach cen do jakości. Niemal wszystkie nasze taśmy Duct, aluminiowe i dwustronne są zgodne z europejskimi wytycznymi dotyczącymi emisji VOC (Volatile Organic Compound – lotnych związków organicznych). Nie występują żadne migracje związków podczas długoterminowego stosowania naszych taśm budowlanych.

Wyróżniające się taśmy zwiększają sprzedaż

Innowacyjne taśmy konstrukcyjne mają duży zbyt i zwiększają Państwa sprzedaż. Jako specjaliści w dziedzinie taśm konstrukcyjnych dodajemy do nich cechy wyróżniające. Nasze całoroczne taśmy Duct znane są ze swojej niezwykłej efektywności w niskich temperaturach oraz na betonie czy kamieniu. Nasze taśmy o dużej sile adhezji są także bardzo popularne wśród profesjonalnych hurtowników.

Producent taśm na tle wielu marek

Jako producent taśm, jesteśmy siłą napędową bardziej i mniej renomowanych marek. Znajdziecie u nas:

  • Jeden adres dla wszystkich Waszych taśm konstrukcyjnych;
  • Różne relacje cena/jakość;
  • Opakowania markowe i z marką zleceniodawcy;
  • Szybkie i sprawne dostawy;
  • Unikalne i wyróżniające się taśmy;
  • Rozwiązania dotyczące kompletacji zakupów.

Opcje wyróżniających się opakowań

Czy zlecacie Państwo pakowanie innym firmom? Pozwólcie nam zapakować Wasze taśmy konstrukcyjne w odpowiednie opakowania, takie jak rulony czy folia termokurczliwa. Z lub bez otworami. W opakowaniu neutralnym lub pokazującym Waszą własną markę. Chcielibyście się wyróżnić? Wówczas proponujemy wybrać np. folię termokurczliwą z uchwytem do noszenia. Możliwości są niezliczone, wybór należy do Was. My opakujemy Wasze taśmy z największą starannością.