Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy FOODSAFE do bezpiecznego pakowania żywności

Czy taśma, która zakleja Państwa kartony ma bezpośredni lub pośredni kontakt z produktem spożywczym? Czy obecnie używana przez Państwa taśma spełnia odpowiednie dyrektywy europejskie dotyczące bezpieczeństwa żywnosci? Nasze taśmy FOODSAFE nadają się zarówno do bezpośredniego, jak i pośredniego kontaktu z żywnością, zgodnie z dyrektywą 1935/2004/WE oraz przyczyniają się do ogólnego bezpieczeństwa opakowań, zabezpieczenia produktów oraz bezpieczeństwa konsumentów.
 

Elementy taśm FOODSAFE oraz ich produkcja

Nasze taśmy SuperFood są starannie wytwarzane z materiałów uznanych jako bezpieczne dla żywności. Klej np. jest testowany w niezależnym laboratorium pod kątem uwalniania substancji klejącej do żywności. Nasze taśmy produkowane są w warunkach spełniających normy FSSC 22000/ISO 9001. Działania takie jak rygorystyczna kontrola higieny, kontrola pracowników przy wejściu, ochrona przed szkodnikami, a także kontrola czystości i zarządzanie procesem produkcyjnym, eliminują jakiekolwiek ryzyko zanieczyszczenia przez rozbite szkło, substancje chemiczne itp. podczas procesu produkcyjnego. Dzięki temu taśmy SuperFood spełniają wszelkie obowiązujące wymogi jeśli chodzi o przydatność do kontaktu z żywnością, zarówno te dot. produktu jak i procesu produkcyjnego.

Opakowanie bezpieczne dla żywności oraz taśma do wielokrotnego zamykania

Jako ostatnie ogniwo w procesie pakowania, odpowiadacie Państwo za to, aby opakowania były bezpieczne dla żywności – w tym również taśma. Jako specjalista w dziedzinie taśm posiadający certyfikat FSSC 22000/ISO 9001 chcielibyśmy mieć w tym swój udział. Nasze bezpieczne dla żywności taśmy pozwolą zachować jakość Państwa produktów jednocześnie nie narażajac zdrowia konsumentów. Oferujemy bezpieczne dla żywnosci taśmy do pakowania, taśmy do wielokrotnego zamykania oraz taśmy przemysłowe

Fachowa porada dotycząca taśm FOODSAFE

Jeśli przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności są dla Państwa niejasne, obawiają się Państwo, że Państwa wiedza nie jest wystarczająca, albo nie mają Państwo czasu, żeby szukać informacji na ten temat proszę zgłosić się do nas. Zbadamy Państwa produkt, proces produkcyjny oraz opakowanie w oparciu o nasze doświadczenie dot. taśm, bezpieczeństwa żywności oraz branży spożywczej. Powiemy Państwu, jakie przepisy Państwa obowiązują, jak je spełnić oraz w jaki sposób my możemy pomóc Państwu uzyskać odpowiednią deklarację bezpieczeństwa żywności.
 

Chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji na temat taśm FOODSAFE?

Prosimy zadzwonić pod numer 061-8998-995 lub wysłać maila na adres supertape@supertape.com.pl. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc.

Oferta przemysłowa taśmy food-safe