Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Taśmy o funkcjach specjalnych

Taśmy o funkcjach specjalnych zostały opracowane dla szczególnych potrzeb. Czy temperatura w Państwa pudełkach wzrasta do 70 C, ponieważ znajdują się w nich świeże ciasteczka? Czy spada do zera, ponieważ zawierają mrożone frytki? Czy Państwa pudełka są przechowywane w wilgotnych pojemnikach przez długi czas? Czy poszukujecie Państwo wytrzymałej taśmy dla pochodzących z recyklingu pudełek? SuperTherm, SuperCool, SuperTack i SuperNova przylegają tam, gdzie standardowa taśma nie ma szans. W trudnych warunkach produkcyjnych i magazynowych są one niezawodnym rozwiązaniem problemów.

Kompletna oferta taśmy o funkcjach specjalnych

 • SuperCool

  SuperCool

  Taśma opakowaniowa do kartonów z zawartością schłodzoną lub zamrożoną oraz kartonów, które są zamknięte i przechowywane w warunkach chłodniczych.

 • SuperTherm

  SuperTherm

  Taśma opakowaniowa do kartonów z zawartością ciepłą lub świeżo wyjętą z pieca i kartonów, które są szczelnie zamknięte i są przechowywane w ciepłych warunkach.

 • SuperTack

  SuperTack

  Taśma opakowaniowa o szczególnie wysokiej przyczepności do podłoży gładkich, zakurzonych i zatłuszczonych, takich jak pochodzące z recyklingu pudełka typu testliner.

 • SuperNova

  SuperNova

  Cienka, ale niezwykle mocna, a przy tym przyjazna dla środowiska taśma opakowaniowa. SuperNova jest alternatywą PET dla rolek maszynowych z polichlorku winylu (PCV).