Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Targi, wystawy i eventy

Przy montażu i demontażu stoisk na targach liczy się szybkość. Monterzy kładą dywany i wykładziny dywanowe w halach, przejściach i na stoiskach, działając pod ogromną presją czasu. Potem obsługa także usuwa wykładziny z dość dużym pośpiechem. Dobre materiały pozwalają zaoszczędzić koszty pracy i sprzątania. Dzięki naszym mocnym, przyjaznym dla użytkownika, łatwo usuwalnym taśmom do dywanów obniżą się Państwa koszty ogólne (TCO – Total Cost of Owner).

Znaczenie obniżenia kosztów ogólnych (TCO - Total Cost of Owner)

Rośnie znaczenie kosztów ogólnych (TCO) w Państwa sektorze. Cena poszczególnej rolki taśmy staje się mniej istotna, podczas gdy potrzeba obniżania kosztów całkowitych odgrywa coraz większą rolę. W tym kontekście zwiększa się zapotrzebowanie na taśmy łatwe do stosowania i usuwania. Wydajne taśmy, które tworzą wartość dodaną, pozwalają na zaoszczędzenie czasu i kosztów sprzątania, a także na ponowne użycie wykładzin. W ten sposób obniżacie swoje koszty ogólne.

Taśmy dwustronne do dywanów dla podłoży gładkich i chropowatych

Podłogi na targach i wystawach z czasem ulegają zmianom. Nowe podłogi są super gładkie. A jeśli są starsze? Wówczas macie Państwo do czynienia z powierzchnią bardziej szorstką. Struktura podłogi ma wpływ na siłę przylegania taśmy. Dlaczego opracowaliśmy taśmy dwustronne do dywanów dla podłoży gładkich i chropowatych? Taśmy do dywanów są częścią kompletnego asortymentu taśm przeznaczonych do montowania na targach, wystawach i eventach.

Zakup bezpośrednio od producenta? Oto Państwa korzyści!

Testy praktyczne oraz badania konkurencji wykazały, że nasze taśmy do dywanów są doskonałe, co do łatwości stosowania i usuwania. Czy kupujecie Państwo taśmy do przyklejania dywanów i wykładzin bezpośrednio od nas? Korzyści są następujące:

  • Stała jakość produktów;
  • Wieloletnia specjalizacja w zakresie know-how materiałów przylepnych;
  • Atrakcyjna cena w stosunku do jakości;
  • Duża elastyczność w zakresie ilości i rozmiarów.