Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Opakowanie do makaronu i ryżu z systemem wielokrotnego zamykania

Klienci i użytkownicy oczekują, że paczki makaronu i ryżu będą posiadały funkcję wielokrotnego zamykania i otwierania. Doświadczenie pokazało, że dotychczasowa technika ponownego zamykania opakowań nie jest zadowalająca. Etykiety nie przylegają właściwie, a paczki otwierają się przypadkowo. Przy otwieraniu rozdzierają się lub pozostają na nich resztki kleju. Ważne jest, by znaleźć równowagę pomiędzy łatwym otwieraniem opakowań i skutecznym ich zamykaniem. Tą równowagą charakteryzują się nasze taśmy do wielokrotnego zamykania.

Taśmy do wielokrotnego zamykania przystosowane do wymagań klienta

Opracowaliśmy szeroki asortyment taśm do wielokrotnego zamykania, w celu ponownego otwierania i następnie zamykania torebek. Następujące czynniki określą, która taśma najlepiej nadaje się do Państwa paczek z maka-ronem i ryżem:

  • Materiał opakowania;
  • Wymagany stopień łatwości stosowania;
  • Model konsumpcji użytkownika;
  • Typ aplikatora taśmy;
  • Wasze warunki produkcyjne.

Funkcja wielokrotnego zamykania ma wpływ na wygląd Waszego produktu

Opakowania, które łatwo można otwierać i wielokrotnie zamykać przyczyniają się do dobrej prezentacji produktu, ponieważ łatwo je stosować, a klienci mogą przechowywać produkt w oryginalnym markowym opakowaniu. Ryż czy makaron nie muszą być przepakowywane po otwarciu paczki. Czy macie opracowane specjalne, ochronne opakowanie dla Waszego produktu? Szkoda gdy klienci od razu je wyrzucają. Możliwość wielokrotnego zamykania nie pozwoli na to.

Doświadczenie i rzeczywiste sprawdzenie funkcji wielokrotnego zamykania

Za pomocą naszych taśm Wasze opakowanie może być ponownie zamknięte co najmniej 15 razy. Nawet częściej, gdy stosuje się zamknięcie podwójne. Zawsze szybko i płynnie, przy jednoczesnym zachowaniu przylepności. Dzięki odcinkowi bez kleju lub końcówce do otwierania palcami, otwieranie jest bardzo łatwe. W przypadku produktów długoterminowych, takich jak makaron i ryż możliwość wielokrotnego zamykania odgrywa wielką rolę przy zachowanie świeżości produktów.

Branże stosujące taśmy do wielokrotnego zaklejania