Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Zamykanie puszek i pojemników

Państwa pojemniki na słodycze lub puszki na ciastka nie mają szczelnego zamykania? To może zniechęcić konsumenta do ich zakupu. Dla klientów i użytkowników niewygodne też jest szukanie początku taśmy w celu otwarcia opakowania. Zaufanie klientów do Waszych produktów maleje, gdy któreś z opakowań nie jest prawidłowe. Dzięki naszym taśmom z końcówką do otwierania palcami otrzymacie 100% kompletnych, solidnie zamykanych i szybko otwierających się opakowań.

Szybkość i łatwość otwierania opakowań

Opakowanie, które trudno jest otworzyć zmusza klienta i użytkownika do użycia noża lub nożyczek. Możecie Państwo oszczędzić klientowi kłopotu i czasu poprzez zastosowanie taśmy do łatwego otwierania i zamykania opakowań. Przez nanoszenie kleju tylko częściowo na partie podłoża, tworzy się pozbawioną lepkości strefę do otwierania palcami. Dzięki niej, klienci i użytkownicy mogą zdejmować taśmę szybko i z łatwością, bez pozostawiania kleju czy uszkodzeń produktu.

Ochronne i atrakcyjne wizualnie taśmy do pakowania

Okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub o specjalnym kształcie opakowanie musi stanowić zabezpieczenie i być atrakcyjne dla konsumenta. Wymaga to solidnej, atrakcyjnej taśmy. W zależności od rodzaju materiału opakowaniowego, dobierzemy i polecimy Państwu odpowiednią taśmę, która zapewni najlepsze przyleganie. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nadruku na taśmie. Na początku taśmy znajdą się nadrukowane oznaczenia końcówki do otwierania. To sprawi, że opakowanie będzie bardziej atrakcyjne i przekonujące dla klienta.

Stabilność i ciągłość procesu pakowania

Nasze taśmy z końcówką do otwierania palcami minimalizują ryzyko przestojów i wspierają nieprzerwane operacje pakowania. Dzięki temu, Państwa produkcja przebiega szybko. Awarie prowadzą do zmniejszenia wydajności, co powoduje stratę czasu i pieniędzy, a także podważa solidność Waszych dostaw. Chcielibyście temu zapobiec. Nasze taśmy o stabilnej jakości na nawijanych rolkach pomogą Wam w tym: rzadsze wymiany i wynikające z nich rzadsze przestoje.

Branże stosujące taśmy zaklejające