Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Wzmacnianie kartonów

W przemyśle produkcji kartonów używa się olbrzymich ilości papieru z recyklingu do produkcji tektury twardej i falistej. Wpływa to na jakość opakowań kartonowych. Czy opakowanie Państwa produktów oraz ich transport potrzebuje wyjątkowej stabilności? Na przykład, by nie rozerwało się wskutek swojego ciężaru? Wzmocnijcie swoje opakowania taśmą - jest to ekonomiczna alternatywa dla wysokich lub odpornych na wilgoć kartonów wysokiej jakości.

Wzmacnianie tekturowych kartonów zbiorczych

Wasze kartony zbiorcze mogą się uszkodzić np. gdy zawartość pudełek stanowią puszki o ostrych krawędziach. Chrońcie pudełka poprzez umocnienie kartonu za pomocą opasania taśmą całego jego obwodu na wysokości krawędzi puszek. To oznacza, że nie musicie kupować cięższych kartonów o wyższej jakości, po prostu zastosujecie miejscowe wzmocnienie kartonów zbiorczych tanią taśmą.

Wzmacnianie opakowań tekturowych

Butelki piwa są często pakowane do opakowań tekturowych. Tektura może przejmować skondensowaną wilgoć od butelek. Zamiast kupować drogą, odporną na wilgoć tekturę wolicie Państwo stosować tekturę zwykłej jakości wzmocnioną taśmą. Pozwala to na znaczne oszczędności. Nasze taśmy do wzmacniania tektury można z łatwością stosować w operacjach maszynowych, za pomocą wszystkich dostępnych na rynku dobrych aplikatorów.

Taśmy do wzmacniania tektury do stosowania maszynowego

Taśmy służące do wzmacniania tektury stosowanej w operacjach maszynowych muszą spełniać przynajmniej jedno wymaganie: ich użycie nie może spowalniać szybkości procesu produkcyjnego. Wymaga to taśm o wysokiej i stałej jakości i super długich rolek. Dzięki stosowaniu rolek taśmy o długości 5 000 lub 7 500 metrów liczba zatrzymań maszyny jest zminimalizowana. W ten sposób możecie Państwo kontynuować produkcję z największą możliwą prędkością.

Branże stosujące wzmocnione taśmy do zaklejania kartonów