Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Palarnie kawy

Popyt na kawę rośnie na całym świecie. Kraje, które nie posiadają w swojej tradycji kultury picia kawy szybko "nadrabiają zaległości", pod wpływem energicznego marketingu wielkich korporacji produkujących kawę. Wzrasta ilość kawiarni i luksusowych odmian kawy. Zazwyczaj jednak kawę pije się w domu i w biurze, zatem opakowania oraz taśmy do ich zamykania odgrywają ważną rolę w zachowaniu smaku, koloru i zapachu kawy.

Rośnie zapotrzebowanie na elastyczne opakowania z funkcją wielokrotnego zamykania

Wiele produktów przez lata było dostępnych w opakowaniach z pokrywką lub wiekiem, które mogły być otwierane i zamykane wielokrotnie. Badania pokazują, że zapotrzebowanie na opakowania z funkcją wielokrotnego zamykania bardzo szybko wzrasta. Szczególnym popytem cieszą się elastyczne opakowania, wielokrotnie zamykane. Ten trend wynika z potrzeby łatwiejszego stosowania, poprawy walorów zdrowotnych i zmniejszenia ilości odpadów pochodzących z opakowań.

Zamknięcie taśmowe jest łatwe w użyciu i zapewnia zachowanie wysokiej jakości przechowywanym produktom

Opakowanie kawy musi być atrakcyjne i funkcjonalne. Musi mieć niepowtarzalny wygląd, na który zareaguje Wasza grupa docelowa. Jednocześnie opakowanie powinno posiadać prawidłowe charakterystyki odporności na światło, wilgoć, tlen i temperaturę, aby kawa zachowała aromat, kolor i swój niepowtarzalny charakter. Taśma z funkcją wielokrotnego zamykania przyczynia się do łatwości użytkowania i utrzymania wysokiej jakości Waszego produktu przez okres przechowywania.

Bezawaryjne stosowanie taśm w procesach maszynowych

Taśma do wielokrotnego zamykania musi być przyjazna dla użytkownika i posiadać własność bezawaryjnego stosowania w procesach maszynowych. Państwa proces produkcyjny przebiega szybko, więc jakiekolwiek zmniejszenie wydajności jest nieakceptowalne. Kosztuje to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Zatem, zastosowanie naszych szerokich rolek taśmy zapewni rzadsze wymiany rolek i zmniejszenie przestojów. Nasza współpraca z Państwa dostawcą maszyn także może wnieść wkład w efektywność procesów z zastosowaniem taśm.