Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Torby na pieczywo z systemem wielokrotnego

Taśmy do zamykania toreb stosuje się ręcznie w sklepach lub maszynowo w procesie produkcyjnym. Torby na pieczywo ze słabą taśmą do zaklejania mogą otworzyć się natychmiast lub po jakimś czasie. Możliwe, że taśma przylega tylko częściowo lub torba nie została wystarczająco szczelnie zamknięta. Czasami jakość nadruku jest bardzo niska, data i kod paskowy są ledwo widoczne lub umieszczone nieprawidłowo. Dzięki taśmie SuperSeal torby mają trwałe zamknięcia, chleb zachowuje dłużej świeżość, a klienci są zadowoleni.

Odcinek bez kleju - do łatwego otwierania

Dla Państwa klientów będzie wygodniej, gdy Wasze opakowania pieczywa będą łatwe do otwierania. Zaprojektowaliśmy wolne od kleju strefy oraz końcówki do otwierania palcami poprzez zneutralizowanie części materiału przylepnego. Torby na pieczywo można otwierać szybko, bezpiecznie i z łatwością, chwytając za elementy pozbawione własności przylepnych. Bez konieczności używania noża czy nożyczek.

Sekret taśm do wielokrotnego zamykania opakowań SuperSeal

Materiał przylepny jest czymś specjalnym w naszych taśmach do wielokrotnego zamykania opakowań. Jest opracowany i produkowany przez nasza firmę. Przyleganie i przylepność taśmy jest bardzo duża, więc torby zostaną zamknięte skutecznie i szybko. Przylepność jest także doskonale zbalansowana. Państwa klienci mogą otwierać torby 10 do 15 razy szybciej, a następnie wielokrotnie szczelnie zamykać.

Kolor i jakość nadruku

SuperSeal podkreśli wygląd Waszego pieczywa przez swój nieprzezroczysty żółty kolor i wyrazisty nadruk. Dzięki taśmom w kolorze srebrnym i złotym torby do pieczywa, poza piękną grafiką, otrzymają dodatkowy walor wyrobu luksusowego. Za pomocą technologii transferu termicznego można nadrukować każdy kolor z wyraźnie widocznym kodem i datą przydatności do spożycia.

Efektywne rolki o zwiększonych długościach

Dzięki taśmom o stabilnej jakości, szerokich rolkach o zwiększonej długości oraz możliwości bezawaryjnego stosowania maszynowego, wnosimy do Państwa procesów produkcyjnych stabilność i efektywność. Intensywna współpraca z Waszymi dostawcami maszyn, takimi jak Burford, jest przy tym niezbędna.

Branże stosujące taśmy do wielokrotnego zaklejania torebek