Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Zamykanie pudełek

Taśma, która zrywa się lub rozdziera przy zamykaniu pudełek. Pudełka, które same się otwierają podczas magazynowania lub dostawy. Takie rzeczy zdarzają się regularnie. W przypadku pudełek z recyklingu, lub pudełek przepełnionych, czy z dużym naciskiem na wieko, pudełek, które są zamykane w warunkach zimnych, zbyt ciepłych lub w sytuacji zapylenia. Nasze taśmy do pakowania zapewnią stałe zamknięcie Państwa pudełek, także i Waszych klientów, ponieważ zaopatrujemy użytkowników końcowych oraz hurtownie.

Rozwiązywanie problemów - większe opakowanie taśm do zamykania dla użytkowników końcowych

Czy Państwa taśmy pękają lub się rwą? Czy taśmy łuszczą się podczas lub po ich zastosowaniu? Nie chcecie mieć do czynienia z przestojami, niższymi zyskami ani stratą czasu i pieniędzy. Już od 50 lat dostarczamy wysokiej ja-kości taśmy do zamykania większych opakowań i pudełek. Taśmy, które przylegają doskonale, bez względu na typ kartonu, zawartość pudełka i warunki składowania. Taśmy, które chronią zamknięcie Waszych opakowań, aż do momentu ich otwarcia przez klienta.

Taśmy dla detalistów, pomagające zwiększyć sprzedaż

Jako sprzedawca detaliczny materiałów opakowaniowych chcielibyście Państwo zaoferować swoim klientom bogaty asortyment. Z naszą pomocą macie ogromny wybór taśm do pakowania, w wielu długościach, szerokościach i jakościach, neutralnych lub z marką zleceniodawcy, zadrukowanych i bez nadruku. Większość naszego asortymentu taśm do pakowania może być dostarczana z magazynu. Gwarantujemy także szybką dostawę.

Taśmy z nadrukiem do 3 kolorów z naszej własnej drukarni

Za pomocą taśm z nadrukiem wprowadzacie Państwo na rynek swoją nazwę, logo, adres strony internetowej czy informację. Skrzynie i pudełka są rozpoznawalne w procesie składowania, wysyłki oraz produkcji. Możecie także wykorzystać taśmy z nadrukiem jako sygnał lub napis ostrzegawczy. Posiadając własną drukarnię taśm, jesteśmy jednym z największych w Europie specjalistów w zadrukowywaniu górnych powierzchni taśm. Drukujemy do maksymalnie 3 kolorów. W sposób sprawny i elastyczny, z pełną kontrolą nad realizacją naszych założeń.

Branże stosujące taśmy zaklejające