Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł POS

Przemysł POS rozwija się dynamicznie. Sprzedawcy detaliczni ustawiają coraz więcej i coraz częściej reklamy typu „point-of-sale" w celu promocji swoich produktów w samych sklepach. Są to między innymi tymczasowe reklamy płaskie lub stałe płaskie reklamy wysokiej jakości. Reklama na płaskiej planszy jest najtańszym instrumentem marketingowym, zwrot z inwestycji jest wielokrotnie większy niż z reklamy radiowej czy telewizyjnej. Tekturowe konstrukcje reklam płaskich są instalowane z użyciem taśm dwustronnych.

Dwustronne taśmy do płaskich reklam dla wyspecjalizowanych hurtowni

Czy projektujecie Państwo, produkujecie lub montujecie płaskie reklamy tekturowe? Nasze dwustronne taśmy do montażu tekturowych płaskich reklam są dostępne poprzez hurtownie, które specjalizują się w materiałach dla sektora sprzedawców detalicznych oraz graficznego. Wasza korzyść jest tu podwójna: dzięki wiedzy o możliwościach rozwojowych producenta Waszych taśm i dzięki kompletnemu opakowaniu, które oferuje Wam hurtownia.

Dostawa w ciągu 24 godzin i unikalna szybkość montażu

Montaż płaskich reklam jest często pracą typu "last-minute". Zaraz po otrzymaniu zamówienia potrzebna jest taśma. Na składzie jest wystarczająca ilość taśm, by móc zrealizować nawet duże zamówienia. Czy zamawiacie je w hurtowniach? Wówczas dwustronne taśmy do płaskich reklam zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin. Nasze taśmy mają wysoką początkową przylepność i zapewniają super szybkie umocnienie konstrukcji. Krótko mówiąc - szybka dostawa i instalacja.

Wymiana wiedzy i praktyczne testy z udziałem instalatorów płaskich reklam

W celu udoskonalania naszych dwustronnych taśm do płaskich reklam, ściśle współpracowaliśmy z kilkoma instalatorami dużych reklam tego typu oraz wyspecjalizowanymi hurtowniami sektora sprzedaży detalicznej, a także sektora graficznego. Współpraca przebiegała w zakresie od wymiany wiedzy do przeprowadzenia testów produkcyjnych. Między innymi dzięki niej dobrze poznaliśmy Wasze preferencje. Wynik? Dwie taśmy do reklam płaskich przeszły celująco wszechstronne praktyczne testy.