Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Makaron i ryż

Tradycyjne dania holenderskie przyczyniły się po części do wzbogacenia światowych potraw o makaron i ryż. Konsumenci lubią różnorodność. Ze względu na szeroki wybór i zwiększanie się liczby małych gospodarstw domowych, paczki makaronu lub ryżu nie są zużywane od razu. Z tego powodu preferowane są opakowania posiadające funkcję wielokrotnego zamykania. Zastosowanie taśmy o tej własności jest tu uzasadnionym wyborem.

Rośnie zapotrzebowanie na elastyczne opakowania z funkcją wielokrotnego zamykania

Wiele produktów przez lata było dostępnych w opakowaniach z pokrywką lub wiekiem, które mogły być zamykane wielokrotnie. Badania pokazały, że bardzo szybko rośnie zapotrzebowanie użytkowników na opakowania posiadające taką funkcję. Szczególnym popytem cieszą się elastyczne opakowania, wielokrotnie zamykane. Ten trend wynika z potrzeby łatwiejszego stosowania, poprawy walorów zdrowotnych i zmniejszenia ilości odpadów pochodzących z opakowań.

Możliwość wielokrotnego zamykania opakowań stymuluje zachowania klientów

Łatwość użytkowania danej rzeczy stymuluje jej sprzedaż. Klienci i użytkownicy cenią sobie możliwość wielokrotnego zamykania opakowań. Tym bardziej, że zwiększa się liczba małych gospodarstw domowych, a populacja ludności stale się starzeje. Średnio jedna osoba otwiera dziennie 7 opakowań. Największym mankamentem jest otwieranie i zamykanie opakowań. Opakowania niszczą się i trafiają do pojemnika na śmieci. Informacja o produkcie i rozpoznawalność marki znikają. Prawdopodobieństwo powtórzenia zakupu zmniejsza się.

Solidne taśmy do stosowania maszynowego

W przemyśle produkcji artykułów spożywczych taśmy muszą być przyjazne dla użytkownika, bezpieczne dla żywności i łatwe do stosowania maszynowego. Proces produkcji żywności przebiega szybko, więc obniżenie wydajności jest nieakceptowalne. Kosztowałoby to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Dzięki, między innymi, naszej partnerskiej współpracy z Waszym dostawcą maszyn, możecie Państwo polegać na efektywnym wykorzystaniu taśm. Minimalizujemy liczbę wymiany rolek i przestojów.