Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł produkcji paneli

Produkujecie Państwo drewniane płyty lub plastikowe wytłaczane arkusze o tysiącach kształtów, kolorów i rozmiarów. Od tabliczek z cenami dla supermarketów po panele układane na schodach. Od cokolików po dekoracyjne ramy. Dostarczacie je dla potrzeb budownictwa, transportu, wystroju sklepów czy sektora elektrycznego. W małych i dużych ilościach. Na życzenie klientów wykonujecie panele i płyty samoprzylepne.

Dwustronne taśmy na bazie piankowej, tkaninowej i folii, do paneli i płyt

Samoprzylepne panele i płyty o słabej przylepności wyginają się, przemieszczają i w bardzo krótkim czasie poluzowują się. Wywołuje to niezadowolenie i prowadzi do straty pieniędzy i czasu. Nasze taśmy dwustronne zostały wypróbowane i sprawdzone w Państwa sektorze. Doradzamy taśmy z rozpuszczalnikowym klejem akrylowym lub taśmy na bazie kauczuku syntetycznego, dobrane według niżej wymienionych kryteriów. W ofercie mamy również taśmę, która ma większą lepkość początkową i przylega doskonale nawet w niskich temperaturach.

  • Odporność na promieniowanie UV: czy płyty będą stosowane wewnątrz czy na zewnątrz?
  • Temperatura: czy panele i płyty będą wystawione na działanie (ekstremalnie) niskich lub wysokich temperatur?
  • Wytrzymałość na ścinanie: w jakim położeniu mają być instalowane płyty i panele?
  • Warstwa adhezyjna i grubość taśmy: czy płyty będą mocowane do podłoża gładkiego czy chropowatego?

Szerokie rolki i małe serie produkcyjne

Państwa wymagania, odnośnie taśm mogą ulegać dużym zmianom. Jednym razem potrzebujecie małych ilości, innym razem dużych. Jako firma średniej wielkości możemy szybko i elastycznie produkować małe i duże serie rolek lub rolki maszynowe, z końcówkami do otwierania za pomocą palców lub bez. Państwa linie produkcyjne pracują w wysokim tempie. Dzięki super długim rolkom, ich wymiana jest rzadsza, dlatego też przerwy w produkcji również są rzadsze. Stanowi to gwarancję, że Wasza produkcja przebiega z maksymalną szybkością.