Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł obróbka drewna

Podczas produkcji mebli i ram drewno jest cięte, następnie wyginane, by uzyskać odpowiedni kształt wyrobu. Aby nie dopuścić, by drewno powróciło do swojego pierwotnego stanu, możecie Państwo użyć taśmy Super-V. Tymczasowe połączenie drewnianych elementów za pomocą taśmy sprawia, że utrzymają się one w nowej formie. Po sklejeniu taśma może zostać usunięta, bez pozostałości kleju. Taśma Superwood zapewnia ochronę wyrobów podczas dostawy.

Szerokie rolki taśmy Super-V zwiększają wydajność

Taśma Super-V ma mocny i elastyczny nośnik MOPP (mono-orientated polypropylene – propylen zorientowany jednokierunkowo), stałą prędkość dostawy i wysoką lepkość początkową. Własności te sprawiają, że proces produkcyjny przy wysokich prędkościach jest bezawaryjny. Aby uzyskać super wysoką wydajność produkcji polecamy szerokie rolki o długości do 8 000 metrów. Nie będzie wówczas potrzeby częstej wymiany rolek. Pań-stwa produkcja będzie miała mniej przestojów, a jej wydajność się wzrośnie.

Indywidualne taśmy do specjalnych procesów obróbki drewna

Do specjalnego procesu produkcyjnego wymagane są specjalne taśmy. Czy potrzebujecie Państwo grubej taśmy do wypełniania rowków w drewnie? A może taśmy z białym klejem albo z niebieskim nośnikiem, aby fotokomórka mogła je z łatwością wykryć? Czy może potrzebne są Wam taśmy o dwóch różnych rodzajach kleju? Polecamy Wam taśmę Super-V.

Taśma SuperWood - ochrona drewna podczas transportu i składowania

Superwood jest niezwykle mocną taśmą poliestrową, odporną na światło, z warstwą materiału przylepnego o niskiej przylepności. Dobrze przylega do większości powierzchni drewnianych malowanych, niemalowanych oraz impregnowanych. Jej funkcją jest ochrona materiałów drewnianych, mebli i ram narażonych przed zabrudzeniem i uszkodzeniem podczas transportu i składowania. Po usunięciu taśmy powierzchnia pozostaje nieuszkodzona i czysta, bez śladów kleju.