Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Mocowanie afiszów i plakatów

Stanowisko targowe musi wyraziście komunikować, co to za firma i czym się zajmuje. Ekspozycja musi zainteresować zwiedzających. Poza mediami cyfrowymi duże znaczenie ma komunikacja offline. Na ścianach stoisk targowych zawieszane są duże ilości zdjęć, plakatów i materiałów drukowanych. Nie zezwala się na stosowanie gwoździ ani śrub, ściany muszą pozostać czyste i nieuszkodzone.

Taśmy na bazie nośników piankowych, które mogą być usuwane bez śladów

Nasza taśma SuperMount 27113 na bazie nośnika piankowego o grubości 0,8 mm jest idealna do mocowania zdjęć, plakatów i materiałów drukowanych na ścianach stoisk targowych. Zbrojone taśmy na bazie nośników piankowych są łatwe do usuwania z podłoży gładkich, takich jak płyty PVC, FOREX czy systemy ścian plastikowych. Dlatego SuperMount 27113 spełnia wymagania, aby po targach pozostawić ściany stoiska nieuszkodzone. Pracuj bez uszkodzeń i pozostałości kleju!

Wysoka przylepność i wytrzymałość na ścinanie

Nośnik piankowy taśmy SuperMount 27113 pokryty jest specjalną gumową substancją adhezyjną. Posiada on dwie istotne własności. Materiał adhezyjny ma wysoką wytrzymałość na ścinanie. Spoiwo jest mocne i dobrze łączy się ze ścianą. Wysoka wytrzymałość na ścinanie taśm na bazie nośników piankowych przez długi czas zabezpiecza zdjęcia, plakaty i wydruki przed obsuwaniem się czy odstawaniem.

Branże stosujące dwustronne taśmy piankowe