Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Instalowanie płaskich materiałów promocyjnych

Materiały stosowane do tekturowych reklam płaskich są coraz bardziej atrakcyjne. Powszechne na rynku taśmy akrylowe źle współpracują z laminowaną tekturą, złuszczają się. Lukę tę doskonale wypełniają nasze taśmy na bazie bibułkowej lub piankowej.

Syntetyczne taśmy gumowe przylegają szybciej i do 3 razy mocniej niż taśmy akrylowe

Lepszym, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem do wzmocnienia płaskich tekturowych reklam jest nasza taśma z syntetycznej gumy. Przylepność może być do trzech razy większa w porównaniu z taśmą akrylową. Stosuje się ją do tekturowych podłoży pokrywanych, laminowanych i surowych. Po wstępnym, mocnym przylgnięciu, syntetyczna gumowa taśma osiąga największą wartość przylepności po 15 minutach. Taśmy akrylowe wymagają 24 godzin.

Taśmy na bazie bibułkowej lub piankowej do instalowania płaskich reklam tekturowych

Od dziś możecie Państwo instalować tekturowe reklamy, stosując tylko dwie taśmy dwustronne. Taśmy SuperMount 23108 na bazie włókniny i taśmy na bazie pianki SuperMount 27101. Obie taśmy przylegają mocno do tektury zarówno laminowanej jak i surowej. Taśmy te wzmocnią Wasze reklamy super szybko i trwale.

Taśmy akrylowe do instalacji płaskich reklam wysokiej jakości

Produkujecie Państwo tymczasowe lub stałe płaskie materiały promocyjne? A może tylko stałe reklamy wysokiej jakości? Do instalacji stałych szklanych, metalowych lub plastikowych reklam, polecamy szeroki wybór naszych taśm akrylowych. Reklamy stałe są przede wszystkim przez dłuższy czas narażone na promieniowanie UV, wilgoć oraz niskie i wysokie temperatury. Na te warunki taśmy akrylowe są doskonale odporne.

Branże stosujące dwustronne taśmy piankowe