Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Owijanie pudełek i palet

Podczas składowania i transportu wewnętrznego zabezpieczenie produktów ma absolutny priorytet. Powinny być bezpiecznie zapakowane do pudełek, bezpiecznie spiętrowane na paletach. Jednak w praktyce bywa różnie. Wewnętrznie transportuje się palety niestabilne, przesyłki pocztowe i kurierskie są traktowane niedbale, produkty ulegają uszkodzeniu. Nasze samoprzylepne taśmy opasujące zapobiegają takim przypadkom, zapewniają stabilność i chroniąc w tens sposób Wasze produkty.

Niezwykle mocne i wytrzymałe na rozciąganie taśmy z włóknem szklanym

Samoprzylepne taśmy opasujące, prawie 5 razy mocniejsze niż zwykłe taśmy polipropylenowe (PP) o porównywalnej grubości. Taśmy te zostały wzmocnione za pomocą włókna szklanego: poprzecznie lub wzdłużnie. Dzięki temu taśmy te charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozciąganie wzdłużne i poprzeczne. Nasze samoprzylepne taśmy opasujące do owijania palet mają niską przylepność, przez co większe opakowania i pudełka nie ulegają uszkodzeniom podczas ich usuwania.

Różne zastosowania taśm opasujących

Taśmy opasujące można stosować do:

  • Łączenia opakowań konsumenckich;
  • Zamykania ciężkich, słabych lub przepełnionych pudełek;
  • Naprawy lub umacniania opakowań;
  • Owijania i stabilizowania palet.

Stosowanie taśm z praktycznym aplikatorem

Samoprzylepne taśmy opasujące wzmacniane poprzecznie lub wzdłużnie można stosować ręcznie, lecz łatwiej jest używać ich z aplikatorem. Zabezpieczanie przesyłek będzie szybkie i proste.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem aplikatorów do taśm.

Branże stosujące taśmy samoprzylepne spinające (strappingowe)