Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

O Supertape

Taśmy: mamy je w genach. Wychodzimy z kreatywnymi rozwiązaniami. Produkujemy je w ilości milionów metrów kwadratowych rocznie. Dostarczamy niezawodne połączenia naszym klientom. Połączenia, które już od roku 1962 stworzyły bazę dla długofalowych i przyjaznych relacji z użytkownikami końcowymi i dystrybutorami. Z pomocą ponad 200 pracowników w Holandii, Niemczech, Francji, Polsce i Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy przodującą pozycję na 20 rynkach i w ponad 40 krajach. Supertape, solidne połączenia!

Taśmy do rozwiązywania problemów dla użytkowników profesjonalnych i przemysłowych

Czy jesteście Państwo użytkownikiem profesjonalnym lub przemysłowym? Czy jesteście Państwo zainteresowani szybszym, czystszym lub tańszym procesem produkcyjny lub przetwórczym? Czy chcielibyście ulepszać, chronić swoje produkty lub opakowania? Rozwiążecie swoje problemy lub uzyskacie wartość dodaną do produktu lub procesu, dzięki samoprzylepnym taśmom Supertape. Od umożliwienia wielokrotnego zamykania do ułatwienia otwierania opakowań. Od osobistego bezpieczeństwa do ochrony produktu i powierzchni. Od stabilności produkcji do oszczędności czasu pracy i wydajności ekonomicznej.

Asortyment taśm dla dystrybutorów i hurtowników umożliwiający zwiększenie sprzeda-ży

Czy jesteście Państwo wyspecjalizowanym dystrybutorem lub hurtownikiem materiałów opakowaniowych, artykułów dla majsterkowiczów lub profesjonalnych materiałów budowlanych? Wasz sukces zależy zatem od kompletnego i atrakcyjnego asortymentu. Jako producent taśm i ekspert od marek zleceniodawców, jesteśmy siłą napędową działająca na tle wielu (międzynarodowych) marek. Łączymy korzystny asortyment taśm z taśmami posiadającymi marki zleceniodawców oraz taśmami o wyróżniających się właściwościach produktu: „Asortyment taśm, które sprzedają!"

Szybkie, elastyczne i efektywne powlekanie, rozcinanie i drukowanie

Świat taśm jest dynamiczny. Nowe materiały, technologie i rozwój rynku inspirują nas do produkcji lepszych taśm. Do ulepszania naszej usługi. Wymaga to także elastycznych i uniwersalnych obiektów produkcyjnych. Możemy wyprodukować każdą żądaną wielkość, stosując nowoczesne technologie materiałów adhezyjnych, powłok, rozcinania i druku: w zakresie od małych serii do wielkich ilości. Nakładamy powłoki, rozcinamy, perforujemy, dziurkujemy i zwijamy w rolki. W ten sposób wytwarzamy taśmy do etykiet, rolek do stosowania ręcznego i maszynowego oraz duże rolki. Do większości różnorodnych zastosowań.

 

Dlaczego warto wybrać Supertape:• rozwiązuje problemy i oferuje dodatkowe korzyści • producent taśm od 1962 roku • producent bezpiecznej taśmy do żywności (ISO 22000) • realizuje małe i duże zamówienia • wiodąca pozycja w wielu segmentach rynku

  • rozwiązuje problemy i oferuje dodatkowe korzyści
  • producent taśm od 1962 roku
  • producent bezpiecznej taśmy do żywności (ISO 22000)
  • realizuje małe i duże zamówienia
  • wiodąca pozycja w wielu segmentach rynku