Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

O Supertape

Taśmy mamy w genach. Taśmy produkujemy od 1962 roku . Z pomocą ponad 200 pracowników w Holandii, Niemczech, Francji, Polsce i Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy przodującą pozycję na 20 rynkach i w ponad 40 krajach. Stworzyliśmy bazę dla długofalowych i przyjaznych relacji z użytkownikami końcowymi i dystrybutorami. Naszym klientom od niemal 60 lat dostarczamy niezawodne połączenia i kreatywne rozwiązania. Taśmy produkujemy w ilości milionów metrów kwadratowych rocznie. Gwarantujemy solidne połączenia!

Taśmy do rozwiązywania problemów użytkowników profesjonalnych i przemysłowych

Czy jesteście Państwo użytkownikiem profesjonalnym lub przemysłowym? Czy jesteście Państwo zainteresowani szybszym, czystszym lub tańszym procesem produkcyjny lub przetwórczym? Czy chcielibyście ulepszać, chronić swoje produkty lub opakowania? Rozwiążecie swoje problemy i uzyskacie wartość dodaną do produktu lub procesu, dzięki naszym taśmom samoprzylepnym. Od umożliwienia wielokrotnego zamykania do ułatwienia otwierania opakowań. Od osobistego bezpieczeństwa do ochrony produktu i powierzchni. Od stabilności produkcji do oszczędności czasu pracy i wydajności ekonomicznej.

Asortyment taśm dla dystrybutorów i hurtowników umożliwiający zwiększenie sprzedaży

Czy jesteście Państwo wyspecjalizowanym dystrybutorem lub hurtownikiem materiałów opakowaniowych, artykułów dla majsterkowiczów lub profesjonalnych materiałów budowlanych? Wasz sukces zależy zatem od kompletnego i atrakcyjnego asortymentu. Jako producent taśm i ekspert od marek zleceniodawców, jesteśmy siłą napędową działająca w tle wielu międzynarodowych marek. Łączymy korzystny asortyment taśm z taśmami posiadającymi marki zleceniodawców oraz taśmami o wyróżniających się właściwościach produktu: „Asortyment taśm, które sprzedają!"

Szybkie, elastyczne i efektywne powlekanie, rozcinanie i drukowanie

Świat taśm jest dynamiczny. Nowe materiały, technologie i rozwój rynku inspirują nas do produkcji lepszych taśm. Do ulepszania naszej usługi. Wymaga to także elastycznych i uniwersalnych maszyn produkcyjnych. Możemy wyprodukować każdą żądaną wielkość, stosując nowoczesne technologie materiałów adhezyjnych, powłok, rozcinania i druku (w zakresie od małych serii do wielkich ilości). Nakładamy powłoki, rozcinamy, perforujemy, dziurkujemy i zwijamy w rolki. W ten sposób wytwarzamy taśmy do etykiet, rolek do stosowania ręcznego i maszynowego oraz duże rolki. Produkujemy taśmy do różnorodnych zastosowań.

 

Dlaczego warto wybrać Supertape:

  • rozwiązuje problemy i oferuje dodatkowe korzyści
  • producent taśm od 1962 roku
  • producent bezpiecznej taśmy do żywności (ISO 22000)
  • realizuje małe i duże zamówienia
  • wiodąca pozycja w wielu segmentach rynku