Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Jakość

W Supertape wierzymy, że jakość jest podstawową cechą produktu, a nie właściwością, która ma go wyróżniać. Dlatego mogą Państwo liczyć na terminowe dostawy. Na innowacyjny rozwój produktu. Na taśmy o stałej jakości z określoną wydajnością przylegania. Na elastyczną i/lub bezpieczną dla żywności produkcję taśm. Na etyczne podejście do ludzi i środowiska. Aby spełnić Państwa oczekiwania, ściśle przestrzegamy wymogów FSSC 22000/ISO 9001 oraz norm SMETA 4 filary.


Ciągłe dążenie do doskonałości operacyjnej

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług dążymy do tego, aby wszystkie nasze działania związane z taśmami były wykonywane w sposób prawidłowy, sprawny i terminowy. Począwszy od zakupu surowców aż po dostawę gotowego produktu. Ponieważ każdy etap w łańcuchu wpływa na jakość, niezawodność dostaw i cenę naszych taśm. Znalezienie właściwej równowagi pomiędzy twardą (procesy) a miękką (ludzie) stroną naszej organizacji ma przy tym zasadnicze znaczenie.

Produkcja samoprzylepnych taśm bezpiecznych dla żywności

Na potrzeby producentów artykułów spożywczych nasze taśmy są produkowane w warunkach spełniających normy FSSC 22000/ISO 9001, zgodnie z dyrektywą 1935/2004/WE. Kontrole pracowników przy wejściu, ochrona przed szkodnikami, a także kontrola czystości i zarządzanie procesem produkcyjnym eliminują jakiekolwiek ryzyko zanieczyszczenia taśm przez rozbite szkło podczas procesu produkcyjnego. Dzięki temu nasze taśmy Foofsafe nadają się do bezpośredniego i pośredniego kontaktu z żywnością oraz spełniają wszelkie obowiązujące wymogi w zakresie przydatności do kontaktu z żywnością, zarówno te dotyczące produktu, jak i procesu produkcyjnego.

Świadomość i kontrola jakości

Dobra jakość zaczyna się od świadomości pracowników wykonujących prace przy maszynach, na wózkach widłowych i za biurkiem co do jakości produktów. W praktyce i podczas szkoleń uświadamiamy im konsekwencje ich działań. Proces zapewnienia jakości kończy się jej kontrolą. Przed produkcją, podczas produkcji, a także po jej zakończeniu sprawdzana jest jakość składników, właściwości taśm (w oparciu o metodykę badań AFERA) oraz możliwości ich stosowania.

Etyczne i społecznie odpowiedzialne postępowanie

Jakość obejmuje także właściwe, etyczne traktowanie pracowników, klientów i innych kontrahentów. Dlatego co 3 lata zostaje przeprowadzony audyt SMETA 4 filary: jest to metoda oceny, która promuje etyczne i społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe. Spełniamy najwyższe standardy SMETA w zakresie warunków zatrudnienia, praw człowieka, zdrowia, bezpieczeństwa, uczciwości biznesowej i ochrony środowiska. Audyt SMETA (Sedex Members Ethical Trade Audit) został opracowany przez organizację SEDEX, w której jesteśmy zrzeszeni od 2010 roku.

Nasz raport z audytu SMETA daje Państwu pewność, że działamy etycznie w całym łańcuchu dostaw. Raport ten można zobaczyć, wysyłając prośbę do SEDEX, numer ZC1031655. Zobacz sprawozdanie z audytu >