Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Materiały malarskie

Oferujecie Państwo pełen asortyment artykułów i akcesoriów malarskich obejmujący również taśmy. Wasi klienci mają wybór spośród wiodących marek czy marek zleceniodawców. Ponieważ istnieje nacisk na zwiększanie obrotów, rozszerzacie w swoim asortymencie udział ekonomicznych produktów marek zleceniodawców. Wysoko cenicie niezawodność dostaw, a Wasi klienci nigdy nie powinni usłyszeć, że nie macie czegoś na stanie.

Pakiet taśm malarskich dostosowany do wymagań klienta

Pomagamy tworzyć atrakcyjny cenowo asortyment taśm dla malarzy, operatorów rozpylaczy i tynkarzy. Asortyment dostosowany do wymagań klienta, który będzie spełniał wymagania rynku. Nasze taśmy dla malarzy są odporne na działanie promieniowania UV, z łatwością usuwane i charakteryzują się bardzo korzystną relacją cena-jakość. Tak jak i nasze folie ochronne i taśmy maskujące. Ten asortyment sprzedaje się sam.

Producent taśm na tle marek zleceniodawców

Z naszej oferty taśm dla malarzy proponujemy taśmy pod marką zleceniodawcy. Przez wiele lat gromadziliśmy doświadczenia i wiedzę. W całym łańcuchu dostawców materiałów dla malarzy pełnimy funkcję producenta. Na tym polega nasza siła. Jesteśmy siłą napędową działającą na tle asortymentu taśm bardziej i mniej renomowanych marek, których produkty są oferowane w ich własnych krajach oraz na rynkach międzynarodowych.

Szybkie i dobrze realizowane dostawy na terenie całej Europy

Szybkie, sprawne i prawidłowe dostawy to cecha charakterystyczna naszych służb logistycznych. Ponad wszystkim solidność dostaw jest jednym z naszych kluczowych zadań. Możemy utrzymywać i zarządzać specjalnym zapasem taśm dla Państwa, nigdy zatem nie pozostaniecie bez taśm. Kontrolujemy dystrybucję na poziomie europejskim aż do ostatniego szczegółu. Zapewniamy dostawy odpowiednich taśm na czas i we właściwe miejsce.