Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł produkcji napojów

Regularnie wprowadzacie nowe smaki, wielkości porcji i opakowania. Uwzględniacie cel, jaki stawiają sobie sprzedawcy detaliczni – by przychód z każdej zarejestrowanej transakcji był coraz większy. Klienci i konsumenci oczekują prostoty użytkowania, możliwości wygodnego przenoszenia opakowań np. z piwem. Uważacie, że jest konieczne, by produkcja przebiegała sprawnie. Jeśli chcecie zrealizować te wyzwania, zdecydujcie się na stoso-wanie opakowań zbiorczych z samoprzylepnymi uchwytami do noszenia SuperCarry.

Zmieniający się popyt i zapotrzebowanie na produkt

Wielkość sprzedaży zależy od pogody i pory roku. Ilość sprzedanych przez Was produktów ulega bardzo dużym wahaniom, a popyt na nie jest bardzo zmienny. Potrzebujecie partnera, który czuwa, który uruchamia produkcję, gdy tylko jest potrzebna. Pojawia się nagły wzrost popytu? Możecie wówczas potrzebować większej liczby wielopaków z uchwytami do noszenia. Dzięki optymalnej organizacji naszej firmy możemy szybko i elastycznie zrealizować małe i duże zamówienia.

Szybkie, zmechanizowane i super długie serie produkcyjne

Nasze taśmy z uchwytami są od wielu lat z powodzeniem stosowane we wszystkich liczących się na rynku maszynach do pakowania. Wysoka lepkość początkowa zapewnia szybkie i bezproblemowe przyklejenie do folii termokurczliwych. Bez brudzenia ostrzy narzędzi i przylegania taśmy do wałków napędowych. W zestawieniu z rolkami z nawiniętą taśmą o długości umożliwiającej otrzymanie do 40,000 uchwytów, gwarantujemy procesy produkcyjne i długie, wydajne serie bez zakłóceń!

Lider w sektorze taśm z uchwytem z nazwami marek i markami zleceniodawców

W Europie sprzedaje się rocznie miliardy litrów wody, napojów, soków owocowych i produktów mlecznych. Opakowania zbiorcze kupują szczególnie mieszkańcy krajów o ciepłym klimacie. W ciągu ostatnich 25 lat opracowaliśmy różne rozwiązania, takie jak SuperCarry Integrated i Pre-Shrink. Corocznie produkujemy kilkanaście milionów uchwytów do noszenia dla właścicieli marek i firm pakujących, zajmując pozycję światowego lidera.