Producent taśm samoprzylepnych

FoodSafe

Przemysł spożywczy

W jaki sposób zachęcacie Państwo klientów i użytkowników do robienia zakupów? Jak przekonujecie klientów sklepów detalicznych, by włączali Wasze produkty do swojego asortymentu? Poprzez stałe unowocześnianie swoich wyrobów. Poprzez wprowadzanie nowych opakowań, zwracających uwagę elementami artystycznymi czy przyjazne dla użytkowników zamknięcia. Każdy aspekt Waszego pakowania produktu ma udział w przyciąganiu uwagi konsumenta i handlowca. Czy chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób taśma może wnieść cenny wkład do Waszego opakowania? Skontaktujcie się z nami!

Możliwość wielokrotnego zamykania opakowań stymuluje zachowania klientów

Łatwość użytkowania danej rzeczy stymuluje jej sprzedaż. Konsumenci cenią sobie możliwość wielokrotnego zamykania opakowań. Tym bardziej, że liczba małych gospodarstw domowych zwiększa się, a populacja ludności stale się starzeje. Średnio jedna osoba otwiera dziennie 7 opakowań. Największym mankamentem jest otwieranie i zamykanie opakowań. Opakowania niszczą się i trafiają do pojemnika na śmieci. Informacja o produkcie i rozpoznawalność marki znikają. Prawdopodobieństwo powtórzenia zakupu zmniejsza się.

Specjalistyczne taśmy bezpieczne dla żywności, posiadające certyfikat zgodności z normą FSSC 22000/ISO 9001

Musicie Państwo postępować zgodnie z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi produkcji i pakowania artykułów spożywczych. To naturalne, że oczekujecie by dostawca brał odpowiedzialność za opakowanie. Jesteśmy więcej niż chętni, by spełnić to oczekiwanie. Jako firma posiadająca certyfikat FSSC 22000/ISO 9001, zorganizowaliśmy obiekty produkcyjne i wyszkoliliśmy personel zgodnie z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi produkcji taśm bezpiecznych dla żywności.

Solidne taśmy do stosowania maszynowego

W przemyśle produkcji artykułów spożywczych, taśmy muszą być przyjazne dla użytkownika, bezpieczne dla żywności i łatwe do stosowania maszynowego. Produkcja żywności odbywa się szybko, a obniżenie produktywności lub jakości nie może mieć miejsca. Kosztowałoby to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Między innymi, dzięki naszej partnerskiej współpracy z Waszym dostawcą maszyn, możecie Państwo polegać na efektywnym wykorzystaniu taśm. Minimalizujemy ryzyko awarii i przestojów.